Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /kursyonline/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Polityka prywatności TOP10

Polityka prywatności

 1. Administratorem, czyli właścicielem niniejszego serwisu internetowego jest: Centrum Synergii Biznesu Beata Wawrzyniak-Chrzanowska ul. Kasowa 6/7 Łódź 93-173, NIP: 7261178404, www.csb.info.pl

 2. Użytkownik, to osoba uruchamiająca serwis internetowy należący do Administratora na dowolnym urządzeniu umożliwiającym wyświetlanie stron www.

 3. Wszelkie zebrane przez administratora dane osobowe służą wyłącznie prawidłowemu zrealizowaniu zamówionej przez użytkownika usługi oraz poinformowania go o szczegółach zamówienia i dostępnych w serwisie produktach.

 4. W toku dokonywania zakupów użytkownik przechodzi do serwisu Przelewy24.pl. Tam też podaje swoje dane osobowe.

 5. Proces opłacenia zamówienia jest w pełni zarządzany przez Przelewy24.pl Administrator nie ma dostępu do danych bankowych klienta.

 6. Na podstawie przekazanych przez użytkownika danych Administrator wystawia dokument potwierdzający dokonanie zakupu.

 7. Użytkownik składający zamówienie w niniejszym serwisie internetowym wyraża zgodę na otrzymywanie rachunków drogą elektroniczną w formie plików pdf.

 8. Użytkownik ma prawo do wglądu, zmiany oraz żądania usunięcia dotyczących go danych zbieranych przez Administratora. W tym celu należy wysłać zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarabiaj na pozycjonowaniu stron www lub wypozycjonuj własny serwis!

      Kurs SEO online    Sklep SEO

Nasze usługi

 • Kursy online

 • Szkolenia stacjonarne

 • Produkcja szkoleń video

 • Marketing internetowy

Kontakt:

 Centrum Synergii Biznesu

 600 480 871

kontakt@kursyonline.eu

pozycjonowanie@kursyonline.eu