Linki ze stron głównych

Każdy kto zajmuje się pozycjonowaniem zastanawia się jak uchronić się przed kolejnymi algorytmami Google spychającymi pozycjonowane strony w dół rankingu?

Na pewno już wiesz, że chcąc udowodnić Google wartość swojej witryny musisz pozyskiwać linki ze stron o wysokim PageRank oraz TrustRank.

A jakie linki mają największą wartość? Linki ze stron głównych serwisów o wysokim PageRank oraz TrustRank!

Chcesz wiedzieć dlaczego linki ze stron głównych mają większą moc? Odpowiedzi jest kilka, jedną z podstawowych przyczyn jest to, że tych linków jest najmniej! Ponadto ze strony głównej linkuje się tylko najważniejsze serwisy.

Punktacja Page Rank i TrustRank przypisywana jest do strony głównej. Dlatego gdy sprawdzisz PR podstrony okaże się, że wynosi on Zero! Właśnie dlatego linki ze stron głównych mają większą wartość.

Chcąc pozyskać linki ze stron głównych serwisów o wysokim PageRank oraz TrustRank musisz się liczyć z tym, że będą one droższe niż zwykłe linki wykorzystywane w pozycjonowaniu stron www. A dodatkowo wykupuje się je w miesięcznym lub kilku miesięcznym abonamencie.

Pamiętaj również, że ich zadaniem jest przede wszystkim budowanie wartości Twojej witryny. Właśnie dlatego nie są one wystarczające do wypozycjonowania strony. Nie oczekuj więc ogromnych skoków pozycji po ich zdobyciu!

Jeśli jednak uwzględnisz linki ze stron głównych w swojej strategii pozycjonowania to z pewnością wspomogą one cały proces pozycjonowania i będą stanowiły falochron przed kolejnymi zmianami w algorytmach Google. Całkowicie zabezpieczając pozycjonowane przez Ciebie strony przed spadkami lub niwelując ich skalę.

Aby zdobyć linki ze stron głównych możesz oczywiście samodzielnie badać wartość serwisów i blogów, a następnie zwracać się do ich administratorów z prośbą o umieszczenie takiego linku. Możesz również odwiedzić jedną z moich aukcji na Allegro i w kilka minut zamówić linki ze stron o wysokim PR.

Wybór jak zawsze należy do Ciebie, ja ze swojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że warto mieć takie linki w zapleczu swojej strony aby uchronić się przed zmianami w algorytmach Google.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o narzędziach wspierających pozycjonowanie to zapraszam Cię na video-learningowe szkolenie z zakresu technik SEO i praktycznych aspektów zdobywania linków pozycjonujących. Link znajdziesz na tej stronie.

A jeżeli chcesz aktywnie pozycjonować swoją stronę już od dziś, to także na tej stronie znajdziesz produkty dzięki którym szybko pozyskasz setki lub tysiące dobrych linków!

Powodzenia!
I do zobaczenia w TOP 10!

Zarabiaj na pozycjonowaniu stron www lub wypozycjonuj własny serwis!

      Kurs SEO online    Sklep SEO

Nasze usługi

  • Kursy online

  • Szkolenia stacjonarne

  • Produkcja szkoleń video

  • Marketing internetowy

Kontakt:

KursyOnline.eu

 600 480 871

kontakt@kursyonline.eu

pozycjonowanie@kursyonline.eu