Bezpieczny sklep SEO

Wpisując hasła związane z produktami SEO w wyszukiwarkę łatwo znajdziesz wiele sklepów i stron oferujących linki pozycjonujące.

Niektóre z nich działają od wielu lat i mają dobrą renomę, inne natomiast pojawiają się i znikają niczym aukcje na Allegro.

 

Chcąc wypozycjonować swoją stronę musisz uważać aby nie dać się nabić w butelkę!

Aby tak się nie stało pamiętaj o kilku kluczowych zasadach, którymi należy się kierować wybierając Sklep SEO

1.  Sprawdź kto stoi za danym sklepem lub aukcją na Allegro
To zadziwiające jak wielu kupujących w ogóle się nie interesuje tym od kogo kupuje. Sprawdź czy za danym sklepem stoi firma zarejestrowana w Polsce i kto ją reprezentuje.

2. Zajrzyj na stronę kontaktu
Czy jest tam zamieszczony numer telefonu i dane adresowe? Jeżeli tak, to postaw kolejny + przy tym sklepie. Jeżeli natomiast zamiast szczegółowych danych kontaktowych sklep SEO posiada wyłącznie formularz kontaktowy - NIE KUPUJ NA TEJ STRONIE! Jeśli coś pójdzie nie tak nie będziesz mieć żadnych możliwości skontaktowania się ze sprzedawcą.

3. Napisz maila
W szczególności jeśli planujesz wydać większą kwotę na zakup usług SEO w danym sklepie - przekonaj się, czy ktokolwiek go obsługuje. Niestety Internet jest pełen fałszywych stron, za którymi nikt nie stoi i których nikt nie obsługuje. Służą one tylko wyciąganiu pieniędzy od naiwniaków skuszonych niska ceną danego produktu lub usługi.

4. Czytaj opisy kupowanych produktów
Jeżeli w treści sklepu jest dużo błędów i literówek lub opisy sprawiają wrażenie tłumaczonych z innego języka - nie kupuj w danym sklepie SEO! Jeżeli ktoś nie dba o jakość prezentowania własnych usług, to na pewno nie zadba też o Twoje zlecenie! Zastanów się więc czy sklep i jego zawartość zostały starannie przygotowane, czy też sprawiają wrażenie stworzonych w jedną noc.

5. Myśl co kupujesz
Zamiast kupować na chybił trafił dowiedz się więcej o usługach SEO. Nie daj sobie wcisnąć "like'ów" na Google+  , "ręcznych" linków za 20zł ani linków ze stron o PR10. Dowiedz się więcej o pozycjonowaniu - ukończ kurs pozycjonowania - bądź świadomym klientem!

Powodzenia!
I do zobaczenia w TOP 10!

Zarabiaj na pozycjonowaniu stron www lub wypozycjonuj własny serwis!

      Kurs SEO online    Sklep SEO

Nasze usługi

  • Kursy online

  • Szkolenia stacjonarne

  • Produkcja szkoleń video

  • Marketing internetowy

Kontakt:

KursyOnline.eu

 600 480 871

kontakt@kursyonline.eu

pozycjonowanie@kursyonline.eu